Poschtsackfreunde
Zurück

Poschtsackfreunde

Bericht von der Präsidentin Sabrina Flück


Am 30. Juli 2005 isch imänä langä Gspräch d'Idee entstandä en Fanclub für z "Echo vom Postsack" z gründä. Am glichä Abä isch das denn au fo dr Gründerin, dr Sebä, usgfüährt wordä. D Fize Presidäntin isch d'Natalie, will sie ds zweite Mitglied isch. Wo mier biz Scheideggers am Spaghetti chochä gsi sind, isch grad no dr Marc zu üs gstossä, er isch dr grössti, männlichi Fan fom Postsack-Echo.
Am 31. Juli 2005 hend denn alli 4 Mitglieder vom Echo erfahrä das sie bereits en Fanclub hend.
Es isch denn au relativ gli usächo das dr Fanclub au en Homepage brucht. Das wird allerdings no es wiili duurä bis die igrichtet isch. D' Vorteil fo dem Club sind enorm. Er isch choschtäloos, und bietet vo Träffä mit de Stars über VIP-Lounge bi de Konzärt bis hin zum Newsletter eifach alles.
I dere churzä Ziit isch dr Fanclub scho rächt gwaxä. Und wird das hoffentlich no wiiter.

Wetsch epis rächts sii, den tritt de Postsack-Freunde bii!

Zoooogä Müüsig und Trio Guut isch guut!                                                                                                                                                         

Also wenn wotsch biiträttä tusch bitte di Namä, Vornamä und E-mail-Adrässi(evt.Handynummere) its Geeschtebuäch schriibä. D'Presidäntin fertigt de ä Lischtä a und miär versuächät wenn meeglich diä aktuellschti Liischtä im Internet uf iiserä Siitä vereefentlichä!                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Nr. Name Vorname Handy Nr. Wohnort E-Mail                 

1. Flück Sabrina 079 750 5391 Schattdorf
flueck_sabrina@hotmail.com
2. Scheidegger Nathalie 079 588 8732 Bürglen
litteloike@hotmail.com
3. Arnold Marc - Altdorf
noldi87@hotmail.com
4. Wyrsch Dominic 079 208 8038 Altdorf
dwyrsch@hotmail.com
5. Tramonti Alexandra - Seedorf
tralexa23@hotmail.com
6. Bricker Elias - Flüelen
elias_bricker@hotmail.com
7. Imfeld Andrea 079 575 4257 Schattdorf
imfeldandrea@hotmail.com
8. Imhof Nadia - Schattdorf
9. Schuler Mark - Erstfeld
mark_schuler_3@hotmail.com
10. Müller Tanja 076 397 6458 Altdorf
tanja_mueller@hotmail.com
11. Imholz Manuela -
manuelimholz@hotmail.com
12. Tramonti Mario - Emmetten
13. Herger Dominic 079 530 4907 Attinghausen
dominic_herger@hotmail.com
14. Imholz Raphael 079 790 7778 Bürglen
raphael_immi@hotmail.com
15. Gisler Tiziana - Schattdorf
gislertiziana@hotmail.com
16. Gisler Alois - Schattdorf
17. Firmgötti vom Flavio Flip - Altdorf
18. Bünter Lara 079 734 1660 Bürglen
lara_buenter@hotmail.com
19. Flück Hans - Erstfeld
20. Simmen Marc - Realp
marcsimmen13@hotmail.com
21. Truschner Anna - Altdorf
anna_truschner@hotmail.com
22. Planzer Myriam - Bürglen
depalanda@hotmail.com
23. Kempf Simeon - Erstfeld
24. Gisler Marius Seedorf
gisler_marius@hotmail.com
25. Denier Bärti
denier.russi@bluewin.ch
26. Bär Toni
toni.baer@bluewin.ch
27. Ziegler Carmen
28. Arnold Helen
29. Aschwanden Romed
30. Bürgi Luzia Altdorf
31. Bürgi Peter Altdorf
32. Fleischmann Peter Altdorf
fleischmannpeter@bluewin.ch
33. Arnold Gitti
34. Arnold Toni
35. von Mentlen Karin
karin@vonmentlen.ch
36. Grossrieder Lisbeth
lisbeth@grossrieder.ch
37. Scheiber Elsbeth Schattdorf
38. Scheiber Hans Schattdorf
39. Schuler Stefanie Schattdorf
stefanyschuler@hotmail.com
40. Bissig Melanie Schattdorf
melanie.bissig@bluewin.ch
41. Arnold Michael (Tuchu)
42. Arnold Bruno
43. Wipfli Rolf
44. Arnold Helen
45. Imhof Melanie Schattdorf
46. Imhof Fabian Schattdorf
47. Imhof Ursula Schattdorf
48. Gisler Luzia Schattdorf
49. Gisler Marie Schattdorf
50. Schilter Rosmarie
51. Rechsteiner Lisa Altdorf
52. Scheiber Rosmarie 041 870 34 79 Altdorf
53. Arnold Vreny Basel
54. Frey Werner Basel
55. Janick Zwyssig Janik
56. Sven Ledermann Sven
57. Imholz Daniel
58. Zwyer Sonja
59. Zgraggen Gabriela
60. Aimmen Patrick
61. Herger Tamara
62. Achermann Folrian
63. Ghenzi Gregory Seedorf
ghenzi_gregory@hotmail.com
64. Weber Laura 079 811 35 29 Altdorf
65. Gisler Nadine Altdorf
66. Müller Jenny Altdorf
67. Gisler Philipp Schattdorf
68. Aschwanden Thomas Schattdorf
69. Schuler Carlo Bürglen
70. Ledermann Pascal Altdorf
71. Imhof Markus Flüelen
72. Büeler Matthias Altdorf
matthias_bueler@stundent-unibe.ch
73. Brücker Franziska
fbruecker@hotmail.com
74. Magagna Fabio
fabaio@magagna.ch
75. Imholz Bebu Bürglen
76. Loosli Kurt Erstfeld
77. Loosli Claudia Erstfeld
78. Loosli Pascal Erstfeld
79. Loosli Silvia Erstfeld
80. Loosli Theres Erstfeld
81. Bissig urs Flüelen
mcbissig@gmx.ch
82. Schuler christian Seedorf
christian.schuler@sz.ch
83. Kempf Hanspeter Erstfeld
84. Kempf Adrian Erstfeld
hanspeter.kempf@ur.ch
85. Kempf Fabian Erstfeld
86. Baumann Rinaldo Attinghausen
ringi87@hotmail.com
87. Bossart Fredi Altdorf
Fredei.bossart@gmx.ch
88. Baumann Toni Altdorf
toni.baumann@altdorf.ch
89. Baumann Ruth Altdorf
90. Gunti Ernst Altdorf
91. Gunti Ester Altdorf
92. Zgraggen Annaros Erstfeld
annaros_zgraggen@gmx.ch
93. Zgraggen Kari Erstfeld
94. Arnold Christina Altdorf
95. Arnold Peter Altdorf
96. Abischin Mandy Altdorf
97. Bär Anita Altdorf
baer.max@bluewin.ch
98. Walker Kevin Seedorf
99. Herger Joe Attinghausen
100. Bürli Thomas Bürglen

101. Thomas Imholz, Bürglen, thommes90@hotmail.com (Grosschind vum Bebu)

102. Bissig Adi, Flüelen, adi8166@bluewin.ch

102. Kempf Simon, Flüelen

103. Bissig David, Alpenrose, Unterschächen david_bissig@hotmail.com

 




Kostenlose Homepage von Beepworld
 
Verantwortlich für den Inhalt dieser Seite ist ausschließlich der
Autor dieser Homepage, kontaktierbar über dieses Formular!